خانه محصولاتقطعات موتور بیل

8972530281 8-97253028-1 موتورهای هیدرولیکی بیل مکانیکی ISUZU موتور پمپ آب

I appreciate the help from Paul, he's prefessional and knows exactly what parts I need. My CAT has gone back to work without any problem.

—— Raphael

Got the final drive and its beautiful I think. We've have it assembled in our Hitachi ZX330 excavator, my machines goes to work again now. Many thanks

—— Kevin

Fast shippment, the arrived parts is good quality, our engine is repaired and is perfectly running at maximum power. Thank you, god bless.

—— محمد

چت IM آنلاین در حال حاضر

8972530281 8-97253028-1 موتورهای هیدرولیکی بیل مکانیکی ISUZU موتور پمپ آب

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt small.img.alt small.img.alt small.img.alt

تصویر بزرگ :  8972530281 8-97253028-1 موتورهای هیدرولیکی بیل مکانیکی ISUZU موتور پمپ آب

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: ANTO
شماره مدل: 8972530281
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: جعبه چوبی برای قطعات سنگین، کارتن کاغذ برای قطعات سبک
زمان تحویل: 3-7 روز کاری
شرایط پرداخت: D / P، T / T، Western Union، MoneyGram، D / A، L / C
قابلیت ارائه: 568 PCS در هفته
توضیحات محصول جزئیات
رده: قطعات موتور بیل مدل ماشین: 6BG1
شماره قطعات: 8972530281 نام قطعات: پمپ آب
گارانتی: 3/6 ماه بسته بندی: کارتن های استاندارد صادرات
برجسته:

قطعات یدکی موتور

,

قطعات ماشین آلات حفاری

  • 8972530281 8-97253028-1 پمپ آب موتور موتور ISUZU مورد استفاده برای موتورهای هیدرولیک بیل مکانیکی

  • ورق مشخصات

نام قطعات یدکی بیل پمپ آب
مدل تجهیزات موتور ISUZU
بخش قطعات قطعات موتور بیل
وضعیت لوازم یدکی نام تجاری جدید
MOQ سفارش (PCS، SET) 1
در دسترس بودن قطعات در انبار
زمان تحویل سفارش 1-3 روز

  • کاربرد

135C RTS JD 225CL RTS JD 270C LC JD HU230-A HX220B-2 LX110-7 LX70-7 LX80-7 MA200-G TX160 UCX300 ZR130HC ZR420JC ZR900TS ZX110 ZX110-AMS ZX110-E ZX110-HCME ZX110M ZX110M-HCME ZX120 ZX120-E ZX120-ZX120-HCMC HHE ZX125US ZX125US-E ZX125W ZX130-AMS ZX130H ZX130K ZX130L ZX130W ZX130W-AMS ZX135UR ZX135US ZX135US-E-ZX135US HCME ZX135USK ZX135USL ZX135USL-HCME ZX135UST ZX160 ZX160LC-AMS ZX160LC-HCME ZX160LCT ZX160W ZX160W-AMS ZX180LC ZX180LC- AMS ZX180LC-HCME ZX180W ZX180W-AMS ZX200 ZX200-3G ZX200-5G ZX200-E ZX200-HH ZX200-X ZX200LC-5G ZX200LC-HX ZX210-AMS ZX210-HCME ZX210H ZX210H-3G ZX210H-5G ZX210K ZX210K-3G ZX210K-5G ZX210LCH-5G ZX210LCK-5G ZX210N-AMS ZX210N-HCME ZX210W ZX210W-AMS ZX210W-M ZX225US ZX225US-E ZX225US-HCME ZX225USR ZX225USR-E ZX225USR-HCME ZX225USRK ZX230 ZX230-HHE ZX240-3G ZX240-5G ZX240-AMS ZX240-HCME ZX240H ZX240K ZX240LC-5G ZX240LC-HHE ZX250-5G ZX250-AMS ZX250-HCME ZX250H-3G ZX250H-5G ZX250K-3G ZX250K-5G ZX250LC-5G ZX250LCH-5G ZX250LCK-5G ZX260LCH-3G ZX270 ZX270-HHE ZX280- 5G ZX280LC-5G ZX280LC-AMS ZX280LC-HCME ZX290-5G ZX290LC-5G ZX300W ZX95 Hitachi
  • نمودار قطعات

مثبت بخش شماره تعداد نام قطعات نظرات
001 (C). 8972530281 [1] پمپ ASM؛ آب، W / GASKET
001 (C). 8972530281 [1] پمپ ASM؛ آب، W / GASKET
3 8943706610 [1] واشر؛ پمپ به C / BL همچنین در مجموعه گشتاور (موتور)
4 8972530300 [1] کیت تعمیر پمپ آب
4 5878143201 [1] کیت تعمیر پمپ آب
007 (A). 1136411910 [1] PULLEY؛ پمپ آب 2-GROOVE D = 184.3
8 5136390010 [1] جرقه گرد و غبار، پمپ آب
009 (A). 9099521430 [1] حلقه؛ SNAP، پمپ آب
009 (ب). 9091801520 [1] حلقه؛ SNAP، پمپ آب
010 (A). 5098000510 [1] یاتاقان؛ پمپ آب
010 (ب). 5098000500 [1] یاتاقان؛ پمپ آب
010 (C). 1098001700 [1] یاتاقان؛ پمپ آب
11 5136340020 [1] SPACER؛ BRG، پمپ آب
16 5096250550 [1] مهر؛ روغن، پمپ آب
17 8972322490 [1] واحد جراحی؛ پمپ آب
18 8972322500 [1] IMPELLER؛ پمپ آب
19 8972322480 [1] واشر؛ پوشش بدن
20 8972322470 [1] پوشش دادن؛ پمپ آب
24 280810500 [2] پیچ؛ پمپ آب فلنج M10X50
24 280810700 [1] پیچ؛ پمپ آب فلنج M10X70
24 286810350 [1] پیچ؛ پمپ آب فلنج M10X35
24 280810500 [2] پیچ؛ پمپ آب یک فلنج M10X50
24 280810700 [1] پیچ؛ پمپ آب یک فلنج M10X70
24 286810350 [1] پیچ؛ پمپ آب یک فلنج M10X35
24 280510500 [2] پیچ؛ پمپ آب فلنج M10X50
24 280510700 [1] پیچ؛ پمپ آب فلنج M10X70
24 286510350 [1] پیچ؛ پمپ آب فلنج M10X35
25 5136420072 [1] CENTER؛ پمپ آب
28 1095030700 [1] شستشو پمپ آب
29 1136310740 [1] شفت؛ پمپ آب
65 9030908200 [3] پیچ؛ پوشش، پمپ آب
117 8972236600 [1] اتصال میان بر
117 8972498951 [1] اتصال میان بر

  • شرح


قطعات موتور به طور دقیق طراحی شده اند تا در سیستم موتور کار کنند تا نیازهای اصلی محصول را برای عملکرد دستگاه، قابلیت اطمینان، دوام، هزینه های عملیاتی و بهره وری را تامین نمایند.

  • مزیت

1. قطعات موتور ساخته شده است تا متناسب با سیستم موتور واقعی باشد.

2. قطعات موتور به شدت با توجه به کاتالوگ قطعات اصلی عرضه می شود.

3. تمام قطعات موتور از مواد با دقت انتخاب شده با کیفیت استاندارد تولید می شوند، با استفاده از فرایندهای پردازش حرارتی فرایند تولید استاندارد - از جمله کاربوری شدن، نیتروژن و القاء سخت شدن القایی.

4. سهام بیش از حد و انواع مختلف قطعات موتور که بیل مکانیکی را پوشش می دهد. HITACHI KOMATSU HYUNDAI CAT VOLVO DOOSAN KOBELCO SUMITOMO KATO JCB

  • ضمانتنامه


1. مدت گارانتی: گارانتی 3 ماهه از تاریخ ورود. دوره طولانی تر از 6 ماه ضمانت می تواند با قیمت بالاتر ارائه شود.

2. نوع گارانتی: جایگزینی قطعاتی با مشکل کیفیت.

3. گارانتی برای موارد زیر معتبر نیست
* Cutomer اطلاعات اشتباه در مورد سفارش می دهد
* فورس ماژور
* نصب و راه اندازی اشتباه
* زنگ به دلیل اشتباه سهام و تعمیر و نگهداری

  • بسته بندی و تحویل


* کارتن و جعبه چوبی قوی برای قطعات دنده. جعبه چوبی برای مونتاژ گیربکس
* روش های تحویل: توسط دریا، توسط هوا به فرودگاه بین المللی محلی، با بیان به عنوان DHL TNT فدرال اکسپرس

اطلاعات تماس
Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.

تماس با شخص: Paul

تلفن: +8615920526889

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)